علیرضا بیرانوند: هیچ وقت به توانایی‌های خودم شک نکردم

علیرضا بیرانوند: هیچ وقت به توانایی‌های خودم شک نکردم

دروازه‌بان ایرانی تیم آنتورپ اعلام کرد هیچ وقت به توانایی‌های خودش در این تیم حتی بعد از شکست‌ها شک نکرده است.

خبرورزشی/ لژیونرها؛ علیرضا بیرانوند در دیدار این هفته تیمش برابر یوپن ستاره بازی بود و توانست دروازه تیمش را بار دیگر بسته نگه دارد و ۳ امتیاز بازی به آنتورپ برسد.

بیرانوند که البته چند بازی ضعیف نیز در این فصل در کارنامه خود داشت و مورد انتقاد قرار گرفته بود گفت: من هیچ وقت به توانایی‌های خودم شک نداشتم. حتی بعد از باخت ها و اتفاق‌هایی که در هفته‌های اخیر برای من رخ داد می‌دانستم که می‌توانم از این شرایط عبور کنم و خوشحالم که در بازی برابر یوپن نیز همین اتفاق رخ داد و توانستم به تیمم برای کسب برد کمک کنم. متاسفانه در شروع کار در تیم اتفاق‌هایی برای من افتاد و مصدومیتی هم که داشتم باعث شد مدتی برای سازگاری با لیگ بلژیگ صرف شود و اکنون فکر می کنم در شرایط خوبی هستم و بازی به بازی بهتر خواهم شد.

او در ادامه گفت: همه مردم ایران برای من دعا می‌کنند و بازی‌های من را دنبال می‌کنند و دوست دارم با عملکردم آنها را خوشحال کنم. انتخاب به عنوان بهترین بازیکن زمین وظیفه من را برای بازی‌های بعدی سخت خواهد کرد ولی می‌توانم با این فشارها کنار بیایم و به تیمم برای کسب موفقیت بیشتر کمک کنم.

آنتورپ در بازی بعدی باید برابر واسلند قرار گیرد و بیرانوند امیدوار است با یک نمایش خوب دیگر در این دیدار به تیمش کمک کند تا ۳ امتیاز بازی را به دست بیاورد. مصدومیتی که برای بوته دروازه‌بان فرانسوی ایجاد شد باعث شد بیرانوند به دروازه‌بان اصلی تیمش تبدیل شود.

ورود مسابقات سیزم به تقویم فدراسیون جهانی جودو
بخوانید

مقاله اصلی

نظرات بسته شده است.