علیرضا صالحی: کمیته وضعیت صلاحیت رسیدگی به پرونده شجاع خلیل‌زاده را دارد

علیرضا صالحی: کمیته وضعیت صلاحیت رسیدگی به پرونده شجاع خلیل‌زاده را دارد

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: کمیته وضعیت باید به پرونده اعتراض پرسپولیس نسبت به فسخ قرارداد شجاع خلیل‌زاده رسیدگی کند.

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ پس از اعتراض باشگاه پرسپولیس به فسخ قرارداد شجاع خلیل‌زاده، کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال مدتی قبل اعلام کرد صلاحیت رسیدگی به این موضوع را ندارد.

پس از این رای پرسپولیس اعتراض خود را در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال پیگیری کرد.

علیرضا صالحی، رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت این پرونده اظهار داشت: کمیته وضعیت اعلام کرده بود با توجه به اینکه یک بعد فسخ قرارداد خلیل‌زاده با باشگاه پرسپولیس بین‌المللی است و این بازیکن اکنون در قطر بازی می‌کند، نمی‌توانیم به این پرونده رسیدگی کنیم. پس از بررسی مقررات نقل و انتقالات و آئین دادرسی کمیته وضعیت دیدیم حضور خلیل‌زاده در تیم قطری منافاتی با رسیدگی ندارد و کمیته وضعیت نباید قرار عدم صلاحیت به رسیدگی را صادر می‌کرد.

وی ادامه داد: اکنون باید کمیته وضعیت یا این اعتراض را رد و قبول کرده یا اینکه باشگاه پرسپولیس را به مرجع صلاحیت دار رسیدگی به پرونده یعنی فیفا هدایت کند. دلیل تصمیم ما نافی بودن نظر کمیته وضعیت با رعایت مقررات قانونی بود و این پرونده را به این کمیته عودت دادیم تا بررسی کند.

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباره اینکه آیا صدور رای باطل بودن فسخ قرارداد خلیل‌زاده با پرسپولیس از سوی کمیته وضعیت می‌تواند از سوی فیفا مورد استناد قرار بگیرد، گفت: ما فقط استدلال این کمیته را مطابق مقررات ندیدیم و اعلام کردیم باید درباره این پرونده تصمیم گیری کند اما نمی‌دانم این کمیته به پرونده فسخ قرارداد خلیل‌زاده با پرسپولیس ورود می‌کند ‌یا خیر؟ نظر ما این بود صدور قرار عدم صلاحیت برای رسیدگی مطابق مقررات نیست.

فرهاد مجیدی چشم بازار را کور کرد
بخوانید

منبع خبر

نظرات بسته شده است.