علیرضا نیکبخت واحدی: از اولی بالاتر داریم که این‌قدر به محمود فکری ‌گیر می‌دهید؟

علیرضا نیکبخت واحدی: از اولی بالاتر داریم که این‌قدر به محمود فکری ‌گیر می‌دهید؟

بازیکن پیشین تیم‌های استقلال و پرسپولیس به خبرورزشی گفت: علی کریمی در همه این سال‌ها بدون هیچ چشمداشتی کنار مردم بوده و این ارزش کارهایش را بالاتر می‌برد.

خبرورزشی/ محمدرضا مدنی؛ علیرضا نیکبخت واحدی در گفت‌وگو با خبرورزشی درباره ابتلای مهرداد میناوند و علی انصاریان به بیماری کووید ۱۹ و شرایط بدی که در این روزها پشت‌سر می‌گذارند، حرف زد و معتقد بود هر دوی این نفرات به زودی به جمع خانواده و اجتماع برمی‌گردند. با او درباره استقلال هم حرف زدیم که به شدت از حواشی که برای فکری ایجاد شده، دلخور بود.

از وضعیت مهرداد میناوند خبر دارید؟
بله! واقعاً برای مهرداد عزیز متأسفم و البته برایش آرزوی سلامتی می‌کنم. به نظرم شرایط خیلی سختی را پشت‌سر می‌گذاریم و این وضعیت مشخص کرد که کرونا ورزشکار و غیرورزشکار نمی‌شناسد و همه ما باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی را سرلوحه همه کارهایمان قرار بدهیم.

این روزها خیلی از استقلالی‌ها هم برای مهرداد آرزوی سلامتی کرده‌اند.
بله! طبیعی است چون کری‌خوانی و رقابت برای درون زمین است و بیرون از زمین چمن همه ما با هم برادر هستیم و فارغ از رنگ‌ها با هم هموطن هستیم. مهرداد در تیم ملی در دوران بلاژویچ هم‌تیمی و هم‌پستی من بود و بارها کنار هم به زمین رفته‌ایم و او سهم زیادی در شادی مردم ایران داشته است. مهرداد میناوند برای استقلالی‌ها خیلی کری می‌خواند ولی به هر حال همه استقلالی‌ها در این مدت ثابت کردند دوستش دارند و متوجه کری‌های بی‌منظورش بوده‌اند.

چرا پرونده حضور خسرو حیدری در تیم ملی بسته شد؟ 
بخوانید

خیلی‌ها هم به کمکش رفته‌اند.
علی کریمی بار دیگر نشان داد اگر در هر زمینه‌ای پا پیش می‌گذارد فقط لب و دهان نیست و پای کار است. او برای ریاست فدراسیون فوتبال هم کاندیدا شده و برایش در آن جبهه هم آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم بتواند به آنچه لیاقتش را دارد، برسد. علی در همه این سال‌ها بدون هیچ چشمداشتی کنار مردم بوده و این ارزش کارهایش را بالاتر می‌برد.

در دوران تیم ملی چه خاطره‌ای با مهرداد دارید؟
خب او چپ تیم ملی بود که من به اردوی تیم ملی دعوت شدم و در خیلی از بازی‌ها با هم بازی می‌کردیم و خاطرات زیادی با هم داریم ولی مهمترین آنها دیدار روبه‌روی ایرلند بود که در زمین حریف بازی می‌کردیم. جایی که «روی کین» یک توسر توپ زد و مهرداد را جا گذاشت، بعد مهرداد به جای روی کین و توپ، یک تکل زیر پای من بست و تماشاگران ایرلندی تا نیم‌ساعت داشتند به ما می‌خندیدند!

اوضاع علی انصاریان هم خیلی روبه‌راه نیست.
بله متأسفانه این شرایط اصلاً خوب نیست و برای علی هم آرزوی سلامتی دارم. مطمئن هستم هر دوی این عزیزان این قدرت را دارند که دوباره به زندگی عادی برگردند و کرونا را شکست بدهند. امیدوارم مراقبت‌های پزشکی هم به‌نحواحسن انجام شود تا مشکل‌شان برطرف شده و دوباره به جامعه ورزش و هنر برگردند.

از استقلال خبر دارید؟
نمی‌دانم چرا هر زمان استقلال خوب کار می‌کند، سیل حواشی بر سر این تیم آوار می‌شود؟ تیمی که در صدر جدول است که نباید حاشیه داشته باشد. این چه وضعیتی است؟!

چرا ۲، ۳ بازیکن استقلال انگیزه بازی ندارند؟!
بخوانید

به تازگی شایعه شد خلیل‌زاده رئیس هیئت‌مدیره استقلال با نماینده فرهاد مجیدی دیدار داشته…؟
اصلاً ایرادی ندارد! اگر من فردا با علی پروین دیدار کنم، یعنی می‌خواهم سرمربی پرسپولیس شوم؟ این وضعیت خوب نیست. هر کسی می‌تواند با همه دیدار کند.

ولی گفته می‌شد این دیدار بعد از دربی برای این بوده که فکری نتوانسته خواسته مدیران را برآورده کند.
اصلاً مگر از رتبه اولی بالاتر داریم که اینقدر به فکری ‌گیر می‌دهند؟ من اصلاً این رویه را قبول ندارم و معتقدم مدیران باشگاه باید هر طور شده جلوی این وضعیت را بگیرند.

منبع خبر

نظرات بسته شده است.