عیادت مسوولان سمنانی از مصدومان حادثه تصادف اتوبوس در محور آرادان – سرخه

عیادت مسوولان سمنانی از مصدومان حادثه تصادف اتوبوس در محور آرادان – سرخه

ایسنا/سمنان با دستور استاندار سمنان مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان از مصدومان حادثه تصادف اتوبوس در محور آرادان – سرخه در بیمارستان کوثر سمنان عیادت و سرکشی کرد.

امیر بینایی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان اظهار کرد: تصادف یک دستگاه اتوبوس و تریلی حامل سوخت در ۳۵ کیلومتری سرخه ۲۷ مصدوم برجای گذاشت .

وی با بیان اینکه تعداد حادثه دیدگان این تصادف ۲۹ نفر و تعداد مصدومان آن ۲۷ نفر بوده است ادامه داد: مصدومان توسط اورژانس و عوامل امدادی هلال احمر به بیمارستان‌ها اعزام شدند و عملیات رها سازی یک نفر از مصدومان حادثه توسط عوامل امدادی هلال احمر استان سمنان صورت گرفت.

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان با بیان اینکه این حادثه فوتی سر صحنه نداشته است تصریح کرد: این حادثه ساعت ۱:۴۵ بامداد امروز، چهارشنبه رخ داد که علت اصلی این حادثه در دست بررسی است.

گفتنی است: خالدی سخنگوی اورژانس کشور پیش از این گفته بود در پی حادثه تصادف اتوبوس و تریلر حامل سوخت در محور آرادان- سرخه، دو نفر کشته و ۳۷ نفر مصدوم شده‌اند. از سوی دیگر اورژانس سمنان نیز اعلام کرده که این حادثه تلفات جانی نداشته و دو نفری که احتمال مرگ آنها در صحنه تصادف می‌رفت با تلاش پزشکان و پرستاران احیا شدند.

انتهای پیام

منبع خبر

عزم بیشتر جهت برطرف کردن نیازهای مردم مناطق زلزله زده کهگیلویه و بویراحمد
بخوانید

نظرات بسته شده است.