فاز سوم دوبله «کیمیا» در دهلی آغاز شد

صداپیشه های هندی، فاز سوم دوبله سریال تلویزیونی «کیمیا» به زبان اردو را آغاز کردند.

به گزارش ایسنا، داوود اسکندری، مدیر کانال اردوی شبکه سحر از شروع مجدد دوبله سریال «کیمیا»، با موضوع تاثیر تحولات حوادث انقلاب اسلامی و دوران شروع جنگ تحمیلی ایران و عراق بر روابط خانوادگی بانوی جوانی به نام «کیمیا» با بازی مهراوه شریفی نیا، برای اردوزبانان شبه قاره هند خبر داد.
اسکندری در این زمینه گفت: وارد فاز سوم دوبله مجموعه تلویزیونی ۱۱۰ قسمتی «کیمیا» توسط دوبلورهای پیشکسوت هندی با مدیریت دوبلاژ نذرامام نقوی شده ایم.
او ادامه داد: تاکنون ۶۰ قسمت از این مجموعه تلویزیونی ۵۰ دقیقه ای دوبله شده است و روند دوبله ادامه آن با سرعت هر چه تمام تر در حال انجام بوده و به زودی به روی آنتن کانال اردوی شبکه سحر خواهد رفت.

پرویز گوهر در نقش منوچهر، شمائله گوهر در نقش مهتاب، معین شمسی در نقش شریف، زین شمسی در نقش امین نکونام، اثر عثمانی در نقش پیمان نیکونام، زرین ناز در نقش عطیه شریف، سمیرا رضا در نقش نرگس، سیف احمد در نقش سعید، سلیم خان در نقش شهرام کامفر، صابر حسین در نقش ناصر، نیرج شرما در نقش فرخ پارسا از جمله صداپیشگان حاضر در دوبله این سریال هستند. پرگیه جها نیز نقش کیمیا پارسا را دوبله می کند.

سریال تلویزیونی «کیمیا» ۳۰۰ بازیگر دارد و بازیگرانی چون مهراوه شریفی نیا، پوریا پورسرخ، آشا محرابی،حسن پورشیرازی، آزیتا حاجیان، آرش مجیدی و سید مهرداد ضیایی در آن به ایفای نقش پرداخته اند.
سریال «کیمیا» به تهیه‌کنندگی، محمدرضا شفیعی و کارگردانی جود افشار به زودی برای مخاطبان اردو زبان شبکه بین المللی سحر پخش خواهد شد.

کارتون سفرهای «سعدی» در قرنطینه ساخته شد
بخوانید
سریال کیمیا

انتهای پیام

منبع خبر

نظرات بسته شده است.