فراخوان ثبت روایت‌ها و تجربیات کرونایی دانشگاهیان تمدید شد

فراخوان ثبت روایت‌ها و تجربیات کرونایی دانشگاهیان تمدید شد

پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم اعلام کرد: فراخوان «ثبت روایت‌ها و تجربیات کرونایی دانشگاهیان» تا ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، طی این فراخوان از تمامی دانشگاهیان (استادان، مدیران، دانشجویان و کارکنان) دعوت شده با مراجعه به تارنمای مؤسسه به نشانی www.iscs.ac.ir روایت‌ها، خاطرات، تجربیات و مشکلات خود را در حوزه‌های مختلف آموزش، پژوهش، تحصیل، مدیریت و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاهی در بخش ویژه‌ای که به همین منظور ایجاد شده، ثبت کنند.

فراخوان «ثبت روایت‌ها و تجربیات کرونایی دانشگاهیان» تا ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ تمدید شد. علاقمندان می‌توانند تجارب خود را در قالب نوشتار، صوت و تصویر ثبت کنند و همچنین می توانند با مراجعه به تارنمای مؤسسه، روایت‌های ثبت شده را ملاحظه کنند. ارسال روایت‌های صوتی، تصویری و روایت‌های نوشتاری از طریق ایمیل (revayat@isca.ac.ir) امکان‌پذیر است.

در پایان مهلت اعلام شده، روایت‌های برجسته و تحلیل آنها به منظور سیاستگذاری در وزارت علوم و مراکز آموزش عالی در قالب کتاب و سمیناری ویژه عرضه خواهد شد و همچنین به ۵ روایت برتر هدایایی نفیس اعطا خواهد شد.

منبع خبر

اعلام نیاز دانشگاههای پزشکی برای واکسیناسیون دانشجویان
بخوانید

نظرات بسته شده است.