قیمت جهانی طلا امروز ۹۹/۱۱/۰۸

قیمت جهانی طلا امروز ۹۹/۱۱/۰۸ – اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۷ درصد افت به ۱۸۴۵ دلار و ۹۳ سنت رسید. قیمت فلز زرد در معاملات آتی امروز برای تحویل در ماه آوریل با ۰.۳۹ درصد کاهش به ۱۸۴۷ دلار و ۶۰ سنت رسید.

فدرال رزرو قرار است امروز نتیجه نشست دو روزه سیاستگذاری خود را اعلام کند و انتظار می رود سیاست قبلی خود را بدون تغییر حفظ نماید.

چاک شومر، رهبر اکثریت سنا گفت، اگر لازم باشد، دموکرات ها بدون جلب حمایت جمهوری خواهان، لایحه ۱.۹ تریلیون دلاری محرک اقتصادی دولت بایدن را پیش خواهند برد.

یک مقام ارشد دولت بایدن دیروز گفت، این کشور ۲۰۰ میلیون واکسشن کرونای دیگر خریداری خواهد کرد و تعداد بیشتری واکسن به ایالت ها ارسال خواهد نمود.

صندوق بین المللی پول روز گذشته پیش بینی خود از رشد اقتصاد جهانی در سال ۲۰۲۱ میلادی را افزایش داد و اعلام کرد که افت رشد ناشی از کرونا در سال گذشته حدودا یک درصد کمتر از رقم مورد انتظار بوده است.

اعتماد مصرف کننده در آمریکا طی ماه ژانویه اندکی رشد داشته، در حالی که تداوم نگرانی ها از شیوع کرونا سب شده تا برداشت خانوارها از وضعیت بازار کار بدتر شود.

رقم خالص واردات طلای چین از طریق هنگ کنگ در ماه دسامبر برای دومین ماه متوالی شاهد افزایش بود، هرچند که رقم واردات در کل سال به دلیل افت مصرف ناشی از شیوع کرونا شاهد ۸۵ درصد کاهش بود.

حجم دارایی های اس پی دی آر گلد تراست، بزرگترین صندوق سرمایه گذاری در بازار طلا روز سه شنبه با ۰.۱ درصد کاهش به ۱۱۷۲.۳۸ تن رسید.

نقش مهندسان طراح در تشدید خسارت‌های زلزله
بخوانید

انتهای پیام/

منبع خبر

نظرات بسته شده است.