لزوم ورودوزارت نیروبه خاموشی پل های عابر/مخالفت باکمک معاونت فرهنگی شهرداری به جشنواره فیلم فجر

سخنگوی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به مشکلات پیش آمده برای شهروندان ناشی از خاموشی ها در تهران بر لزوم ورود وزارت نیرو به موضوع خاموشی پل های عابرپیاده و خاتمه خاموشی ها تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، حجت نظری در دویست و شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری درباره خاموشی های برق گفت: این خاموشی‌ها در بزرگراه‌ها و پل‌های عابر پیاده کم کم بیشتری را نسبت به گذشته به وجود می‌آورد که لازم است وزارت نیرو نسبت به این موضوع اقدامات لازم را انجام دهد. اینکه این خاموشی‌ها به دلیل پاپ کرون است یا بیت کوین! نمی‌دانیم اما آنچه که مهم است برای مردم مشکلاتی را ایجاد کرده و از وزارت نیرو درخواست می‌کنم حتما به مساله ورود پیدا کند و خیلی زود این خاموشی‌ها را خاتمه دهد.

وی افزود: خاموشی‌ها مشکلات جدی را برای مردم در پل‌های عابر پیاده به وجود می‌آورد که مورد اعتراض شهروندان قرار گرفته و مستقیم و غیر مستقیم به ما مراجعه می کنند و درخواست خاتمه آن را دارند. متاسفانه در این مساله مدیریت شهری هیچ اختیار و امکانی ندارد، لذا به وزارت نیرو برای خاتمه دادن به این خاموشی‌ها تذکر می‌دهم.

وی با اشاره به کسری بودجه شهرداری تهران و تخصیص پایین بودجه حوزه فرهنگی و اجتماعی و عملکرد پایین‌تر معاونت فرهنگی و اجتماعی در سال جاری گفت: عملا باید بگوییم این معاونت نزدیک به تعطیل شدن است. با وجود آنکه اتفاق خاصی در این معاونت رخ نمی‌دهد، در این شرایط این معاونت به جشنواره فیلم فجر کمک کرده است. با وجود آنکه این موضوع در سال گذشته نیز با مخالفت کمیسیون مواجه بود، امسال نیز شاهد هستیم بنا دارند به جشنواره فجر کمک کنند. هنوز در مورد عدد کمک هیچ اطلاعی به ما ندادند، اما با اصل این کمک مخالف هستیم و به عنوان سخنگوی کمیسیون و از طرف اعضا تذکر را مطرح می‌کنم.

فردا میادین میوه و تره بار تهران باز هستند
بخوانید

نظری تاکید کرد: از معاونت فرهنگی واجتماعی انتظار می‌رود با توجه به شرایط عملا تعطیلی که دارد اگر بودجه‌ای به این معاونت می‌رسد آنرا برای جشنواره فیلم فجر هزینه نکند و برای انجام پروژه‌های شهری و برنامه‌های شهری بودجه را هزینه کند.

انتهای پیام

نظرات بسته شده است.