محسن خلیلی: با نام پرسپولیس، فرار رو به جلو می‌کنند!

محسن خلیلی: با نام پرسپولیس، فرار رو به جلو می‌کنند!

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است بازگشت مهدی ترابی می‌تواند به این تیم کمک شایانی کند.

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛محسن خلیلی به افرادی اشاره می کند که ناکامی‌های خود را گردن پرسپولیس می‌اندازند: «چند سالی است که بعد از موفقیت‌های پرسپولیس بعضی‌ها ناکامی‌های خودشان که به خاطر عدم برنامه‌ریزی، تصمیمات اشتباه و اشتباهات فردی بوده را به پرسپولیس ربط می‌دهند. این افراد عادت کرده‌اند با بردن نام بزرگ پرسپولیس فرار رو به جلو کنند و اذهان عمومی و هوادارانشان را فریب بدهند، اما خوشبختانه کادر مدیریتی، فنی و بازیکنان به این مسائل آگاه هستند و اسیر شیطنت‌های آن‌ها نمی‌شوند.»

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص بازی فردای این تیم مقابل آلومینیوم اراک هم می‌گوید: «همه می‌دانیم که تمام بازی‌ها برای پرسپولیس حکم فینال را دارد. هر تیمی هم که مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرد انگیزه‌اش بیشتر می‌شود و به خاطر همین تمام بازی‌ها سخت است. با اینکه یکی، دو بازیکن اصلی را در این بازی در اختیار نداریم اما چاره‌ای نیست و نمی‌شود کاری کرد، با وجود کمبود بازیکن قطعاً بچه‌ها با تمام توانشان به زمین می‌روند تا به پیروزی برسند.»

احتمال بازگشت مهدی ترابی به پرسپولیس و نظر خلیلی در این زمینه: «تصمیماتی که در حوزه پرسپولیس گرفته می‌شود ابتدا باید به نفع باشگاه و تیم باشد. ترابی بازیکن پرسپولیس بوده و قبلاً کیفیتش را نشان داده به نظرم بازگشت ترابی می‌تواند کمک حال پرسپولیس باشد. ضمن اینکه ترابی مورد تایید کادر فنی هم هست.»

منبع خبر

شکوری: باشگاهی مثل پرسپولیس که ۴ سال قهرمان شده هیچ درآمدی ندارد
بخوانید

نظرات بسته شده است.