محمدحسین کنعانی‌زادگان: دشمنان خوشحال نباشند، پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی است

محمدحسین کنعانی‌زادگان: دشمنان خوشحال نباشند، پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی است

محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع ملی‌پوش پرسپولیس گفت: دشمنان قسم خورده پرسپولیس خوشحال نباشند. ما امسال هم مدعی اصلی قهرمانی هستیم و با یک باخت چیزی عوض نخواهد شد.

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ بسیاری از کارشناسان و حتی مربیان پرسپولیس معتقدند اگر محمدحسین کنعانی‌زادگان و سیدجلال حسینی محروم و مصدوم نمی‌شدند، این تیم در اراک آن‌طور مغلوب آلومینیوم نمی‌شد. دو مدافع کم‌اشتباه و مستحکم پرسپولیس در دیدار نفسگیر با فولاد خوزستان مصدوم شده و نتوانستند تیم خود را در بازی حساس در اراک همراهی کنند. گرچه در این میان سیدجلال حسینی راهی اراک شد اما یحیی گل‌محمدی ریسک نکرد و به مدافع باتجربه و پابه‌سن گذاشته‌اش استراحت داد. محمدحسین کنعانی‌زادگان اما در این دیدار محروم بود اما از ناحیه همسترینگ مصدومیت جدی‌تری دارد و ۳ یا ۴ هفته نمی‌تواند پرسپولیس را همراهی کند. تازه‌ترین صحبت‌های این مدافع ملی‌پوش را بخوانید که خواندنی است‌.

دیدن بازی پرسپولیس از پای تلویزیون چطور است؟
خیلی‌خیلی سخت است. آدم وقتی بازی می‌کند شاید متوجه خیلی چیزها نشود اما وقتی به‌عنوان یک هوادار بازی را تماشا می‌کنی، شرایط متفاوت می‌شود.

لابد خیلی هم حرص خوردی؟
به هر حال تیم محبوبم ۲ گل خورد و بازی را در عین شایستگی واگذار کرد. دیدن باخت پرسپولیس برای همه ما پرسپولیسی‌ها سخت است، هرچند بچه‌ها خیلی زحمت ‌کشیدند. ما می‌توانستیم با اختلاف ۲ یا ۳ گل برنده شویم اما توپ‌های بچه‌ها گل نشد.

انصافاً اراکی‌ها هم خیلی خوب و منطقی دفاع می‌کردند.
تیم آلومینیوم هم خیلی دوید و با تمام وجود از گل‌هایش دفاع کرد اما باز هم می‌گویم حق تیم ما باخت نبود.

تلاش مهاجم استقلال برای طلسم شکنی مقابل ذوب آهن
بخوانید

خیلی‌ها معتقدند اگر تو و سیدجلال حسینی در زمین بودید پرسپولیس آن‌طور از روی ضربات ایستگاهی گل نمی‌خورد. این حرف را قبول داری؟
پرسپولیس به شخص وابسته نیست. البته این را در مورد خودم می‌گویم وگرنه همه می‌دانند سیدجلال حسینی یک بازیکن مؤثر و لیدر و کاپیتان تیم ماست. من که محروم بودم و همسترینگ پایم پاره شده و سیدجلال هم با تیم به اراک رفت و پزشکان اجازه ندادند. آقاسید خیلی باتعصب است و حاضر بود با همین شرایط هم بازی کند اما نمی‌شد ریسک کرد.

خودت چطور؟
باور کنید اگر پزشکان اجازه می‌دادند یا می‌توانستم با یک پا هم بازی می‌کردم. همسترینگ پای من پاره شده و ۳ یا ۴ هفته نمی‌توانم بازی کنم. شرمنده هواداران پرسپولیس هستم و خیلی دوست داشتم در این مقطع به تیم کمک کنم.

یحیی گل‌محمدی در برنامه تلویزیونی فوتبال برتر حضور پیدا کرد و گفت هرچه ضربه خوردیم از اشتباه داور در اعلام پنالتی در بازی با فولاد خوزستان بوده است. صحنه‌ای که تو خیلی روی آن اعتراض کردی و کارت زرد هم گرفتی؟
بله، هرچه خوردیم از آن پنالتی اشتباه خوردیم. عصبی شدم و شاید به همین خاطر و استرس ناشی از آن، این مصدومیت را به دنبال داشت و…

همچنین سرمربی شما گفت مدعی اصلی قهرمانی هستید!
حق با آقا یحیی است. دشمنان قسم خورده پرسپولیس خوشحال نباشند. ما امسال هم مدعی اصلی قهرمانی هستیم و با یک باخت چیزی عوض نخواهد شد.

راستی در آخرین نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا در پست دفاع میانی با کسب ۷۹ درصد آرا به‌عنوان بهترین مدافع در پست خود انتخاب شدی. نظری نداری؟
این هم به لطف مربیان و بازیکنان پرسپولیس و هواداران با معرفت این تیم است. من خوشحالم چنین مربیان و همبازیانی دارم و هوادارانی که در هر نظرسنجی از ما حمایت می‌کنند. امیدوارم لایق این همه لطف و محبت باشم.

رونمایی از مدافع راست جدید پرسپولیس مقابل تیم سابقش
بخوانید

دقیقاً می‌دانی چه زمانی مهیای حضور در مسابقات فوتبال می‌شوی؟
دقیق را که باید پزشک بگوید اما این مصدومیت به ۳ الی ۴ هفته استراحت و مدارا نیاز دارد. متأسفانه نمی‌توانم در یکی، دو بازی آینده در خدمت پرسپولیس باشم و از این جهت اذیت می‌شوم.

منبع خبر

نظرات بسته شده است.