مرور ادوار مختلف جشنواره فیلم فجر در «چهل تیکه»

عکس تزیینی است

ویژه برنامه های «نسیم آوا» و «چهل تیکه» با مرور جشنواره فیلم فجر و «نسیم دانش» با ارائه دست آوردهای دانش بنیان کشورمان به جدول پخش شبکه نسیم خواهند رسید.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، برنامه «چهل تیکه» با مرور ادوار مختلف جشنواره فیلم فجر در یک ویژه برنامه پخش می شود. این برنامه با اجرای محمدرضا علیمردانی خاطرات، جذابیت ها و ویژگی های برجسته این جشنواره را از سال گذشته روایت می کند. علاقمندان به این برنامه می توانند «چهل تیکه» را از شنبه، ۱۱ بهمن ماه هر شب ساعت ۲۱ و در ساعت ۳۰ بامداد ، ۰۶:۳۰ و ۱۳:۳۰ روز بعد تماشا کنند.

«نسیم آوا» با دعوت از خوانندگان مطرح و نام آشنای کشورمان به استقبال دهه فجر می رود. قاسم افشار، مجید اخشابی، بهرام پاییز و… مهمان محمدرضا محبی، مجری این برنامه هستند و ضمن گفت‌وگو درباره ویژگی ها و ظرفیت های این هنر، آثار منتخب خود را اجرا خواهند کرد. «نسیم آوا» در این ایام هر شب ساعت ۲۰:۳۰ روی آنتن می رود و در ساعات ۰۵:۳۰، ۱۰:۳۰ و ۱۴:۳۰بازپخش می شود

دست آوردهای علمی، فناوری و صنعتی کشور در راستای علوم نوین و دانش بنیان را می توانید در دهه فجر هر روز ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه نسیم در برنامه «نسیم دانش» دنبال کنید. این برنامه با اجرای آریا طاهری برای دهه فجر به صورت ویژه تدارک دیده شده است.
همچنین برنامه «کودک شو» در این ایام با حال و هوای متفاوت و منعطف به آن روزها، شنبه تا سه شنبه و جمعه ها در ساعت ۲۳ با اجرای حمید گودرزی پخش خواهد شد.

پخش اجرای اولیه تصنیف «گریه کن» با صدای بنان از رادیو
بخوانید

انتهای پیام

منبع خبر

نظرات بسته شده است.