معاملات بازار خودرو قفل شد/همه منتظر ارزانی بیشتر هستند

معاملات بازار خودرو قفل شد/همه منتظر ارزانی بیشتر هستند – اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بازار خرید و فروش خودرو همزمان با روند کاهشی نرخ ارز شاهد کاهش قیمتها در انواع محصولات داخلی بود اما از روز گذشته نوسانات جدید بازار ارز خرید و فروش خودرو را نیز متاثر خود قرار داده است. به نحوی که کمتر کسی حاضر به خرید خودرو بوده و همه منتظر کاهش بیشتر قیمت ها هستند.

به اعتقاد فعالان بازار، در صورت ثبات قیمت ارز کاهش قیمت بیشتری در انواع محصولات ایران خودرو و سایپا بوجود خواهد امد اما به دلیل اینکه بازار به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست هرکس تمایل بخ خرید خودرو دارد تصمیم خود را به تاخیر نینداخته و نسبت به خرید خودرو اقدام کند.

در بازار امروز خرید و فروش خودرو، سمند ال ایکس ۱۸۱ میلیون تومان، سمند سورن ۲۳۸ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ دو ۱۸۷ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ پنج ۲۵۰ میلیون تومان مورد معامله قرار می گیرد. علاوه براین پژو ۲۰۶ صندوقدار نیز ۲۳۷ میلیون تومان، پراید ۱۳۱ ۱۰۶ میلیون تومان، تیبا صندوق دار ۱۱۶ میلیون تومان، تیبادو ۱۲۵ میلیون تومان، و ساینا ۱۳۲ میلوین تومان قیمت گذاری شده است.

به اعتقاد فعالان بازار، با وجود روند کاهشی قیمت ها هنوز تقاضا در بازار روند کاهشی دارد و همین موضوع عاملی شده تا ان دسته از افرادی که خودروها را برای سود بیشتر در پارکینگ های خود نگه داشته باشند از سود های کلان صرف نظرکرده و خودروها را راهی بازار کرده اند اما از ان طرف کسی حاضر به خرید خودرو نیست.

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/12/26
بخوانید

انتهای پیام/

منبع خبر

نظرات بسته شده است.