مهدی قایدی: همیشه این‌طور نیست که ببازیم و در صدر جدول بمانیم

مهدی قایدی: همیشه این‌طور نیست که ببازیم و در صدر جدول بمانیم

مهدی قایدی، جوان اول فوتبال آسیا گفت: سعی می‌کنم بیشتر از فصل گذشته برای استقلال گلزنی کنم. البته موفقیت استقلال برایم مهمتر است.

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ کاربران سایت AFC مهدی قایدی را به عنوان جوان اول فوتبال آسیا انتخاب کردند. به همین بهانه دقایقی کوتاه با مهدی قایدی گفت‌وگو کردیم.

از سوی کاربران سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان جوان اول فوتبال آسیا در سال ۲۰۲۰ انتخاب شدی. چه حسی داری؟
خب این برایم خوشحال‌کننده است. تشکر می‌کنم از کسانی که به من رأی دادند اما بی‌تعارف اگر بازی من در لیگ قهرمانان آسیا به چشم آمد به خاطر تلاش هم‌تیمی‌هایم بود و من زحمات بچه‌ها را تکمیل می‌کردم و به نوعی می‌گویم این افتخار برای استقلال است نه برای من. کاش استقلال به مرحله بالاتر صعود می‌کرد و این افتخار نصیب من نمی‌شد اما خوشبختانه فوتبال ادامه دارد و ما باز هم فرصت خواهیم داشت که دست به ماجراجویی بزنیم.

به سایپا باختید!
بله متأسفانه. ما با همه وجود و تلاش بازی کردیم و اصلاً نمی‌خواستیم این اتفاق رخ دهد. کادر فنی به خوبی این باخت را آنالیز کرده و نکات لازم را به ما یادآوری کرده‌اند. دیگر به باخت به سایپا فکر نمی‌کنیم. نگاه ما الان به بازی بعدی است. کما اینکه اگر این بازی را می‌بردیم باز هم باید نتیجه آن را فراموش می‌کردیم. خوشبختانه الان در صدر جدول قرار داریم. این اتفاق خوبی است که با وجود باخت در صدر هستیم اما نباید اجازه دهیم این اتفاقات تکرار شود چون همیشه این‌طور نخواهد شد که با وجود باخت در صدر جدول بمانیم.

جلسه سرنوشت‌ساز در باشگاه استقلال برای جدایی قایدی
بخوانید

صحبت از حضور تو در تیم‌های خارجی است اما باشگاه اعلام کرده در ترکیب تیم باقی می‌مانید.
من با باشگاه قرارداد دارم و باشگاه در این زمینه تصمیم‌گیرنده است و من هم تابع تصمیم باشگاه خواهم بود.

جشن تولدی که برای خانمت گرفتی بسیار لاکچری بود!
نه، با توجه به کرونا یک جشن تولد کوچک بود و می‌خواستم به نوعی قدردان زحمات او باشم. خوشبختانه با حضور او در زندگی‌ام شرایط فنی‌ام روز به روز پیشرفت کرده. او به خوبی به من روحیه می‌دهد و مشوق من است که در فوتبال روز به روز پیشرفت کنم و می‌خواستم به نوعی از زحماتش قدردانی کرده باشم.

آیا استقلال قهرمان لیگ برتر می‌شود؟
به امید خدا. ما کم نخواهیم گذاشت. البته دفعه پیش هم گفتم ما الان به بازی بعدی فکر می‌کنیم نه قهرمانی در لیگ برتر.

و تو چند تا گل برای استقلال می‌زنی؟ باز هم ۱۰ تا؟
سعی می‌کنم بیشتر از فصل گذشته برای استقلال گلزنی کنم. البته موفقیت استقلال برایم مهمتر است. من پاس گل دادن را هم دوست دارم و حتی اگر تعداد گل‌هایم کمتر از فصل گذشته باشد اما استقلال به قهرمانی در لیگ برتر برسد برای من راضی‌کننده خواهد بود.

مقاله اصلی

نظرات بسته شده است.