مهلت ارسال آثار به جشنواره ادبی آفتاب گرمسار تمدید شد

مهلت ارسال آثار به جشنواره ادبی آفتاب گرمسار تمدید شد

به گزارش ایرنا، حامد امامی روز یکشنبه به رسانه ها افزود: جشنواره منطقه ای جایزه ادبی آفتاب به میزبانی شهرستان گرمسار و دبیری انجمن اهل قلم این شهرستان با استقبال شرکت‌کنندگان از ۱۰ استان هدف در حال طی روند اجرایی است.

وی گفت: تاکنون بیش از ۴۵۰ اثر از استانهای مختلف به دبیرخانه جشنواره ارسال شده و به دلیل استقبال چشمگیر علاقه مندان، مهلت ارسال آثار تا ۲۲ بهمن ۹۹ تمدید شد.

دبیر تخصصی جشنواره سومین دوره جایزه ادبی آفتاب گفت: این جشنواره توسط انجمن اهل قلم شهرستان گرمسار و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار و شورای شهر و شهرداری این شهر به صورت منطقه ای با موضوع آزاد در رشته داستان کوتاه برگزار می شود و اختتامیه آن به احتمال زیاد اسفند ماه امسال برگزار خواهد شد.

وی گفت: این جشنواره به صورت منطقه ای و با مشارکت استانهای سمنان، تهران، خراسان رضوی و شمالی، اصفهان، یزد، گلستان، مازندران، قم و البرز برگزار می شود.

دبیر تخصصی جشنواره سومین دوره جایزه ادبی آفتاب تاکید کرد: علاقه مندان شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را به شماره تلفن ۰۹۳۸۸۶۲۶۱۶۱ در فضای مجازی و یا نشانی garmsar.ahleghalam.festival@gmail.com ارسال کنند.

وی جوائز نقدی این جشنواره را از ۲۰ تا سه میلیون ریال بیان کرد و ادامه داد: هر نویسنده حداکثر می تواند سه اثر با موضوع آزاد به دبیرخانه جشنواره ارسال کند و تنها آثاری که در قالب داستان کوتاه و حداکثر در ۱۰ صفحه باشد مورد داوری قرار خواهد گرفت.

پایتخت۶ به جای پایان بندی، سرهم بندی شد
بخوانید

دبیر تخصصی جشنواره سومین دوره جایزه ادبی آفتاب گفت: نفر اول این جشنواره ۲۰ میلیون ریال، افراد دوم و سوم به ترتیب ۱۵ و ۱۰ میلیون ریال و ۱۰ نفر از افراد مورد تقدیر داوران نیز هر یک سه میلیون ریال جائزه دریافت خواهند کرد.

منبع خبر

نظرات بسته شده است.