مهلت نام‌نویسی در فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا تمدید شد

مهلت نام‌نویسی در فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا تمدید شد

به گزارش روز شنبه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، با توجه به درخواست مکرر مخاطبان، مهلت شرکت در پنجمین فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا تمدید شد. متقاضیان می‌توانند با ورود به سایت رسمی مرکز راهبردی فناوری‌های همگرا در بخش فراخوان‌های نوآورانه نسبت به تکمیل فرم ثبت طرح اقدام کنند.

فراخوان نوپا یک فرصت عالی برای استارتاپ‌های حوزه فناوری‌های همگرا فراهم می‌کند تا با شرکت در دوره‌های آموزشی فراخوان، محصول و کسب و کار خود را در حوزه فنی و بازار توسعه دهند و پس از نگارش مدل کسب و کار خود، با سرمایه‌گذاران و مشتریان بالقوه آشنا شوند.

استارتاپ‌هایی که در فرآیند داوری انتخاب می‌شوند، در جلسات راهبری برنامه شرکت خواهند کرد. در این جلسات نیازهای هر طرح بررسی می‌شود و متناسب با آن خدمات و حمایت‌های برنامه در اختیار تیم‌ها قرار می‌گیرد. اکثر تیم‌ها در ابتدای کار خود در دوره آموزشی اعتبارسنجی محصول (پیش‌شتاب‌دهی) شرکت می‌کنند.

برنامه نوپا به ارتقای فنی و بازاری محصولکمک و دریافت مجوزها و استانداردهای مربوطه را تسهیل می‌کند. هویت‌بخشی به محصول و شرکت از دیگر رسالت‌های نوپاهای فناوری‌های همگرا است که برای استارت‌آپ‌ها نیازی خطیر به شمار می‌رود.

طرح‌هایی که زودتر ارسال شوند شانس بیشتری برای جذب در مراکز حامی توسعه کسب و کار و شتاب دهنده‌ها دارند و در صورتی که دیرتر ارسال شوند ممکن است ظرفیت پذیرش آن‌ها تکمیل شود.

۱۵ اسفندماه آخرین مهلت ارسال طرح است و به هیچ وجه قابل‌ تمدید نیست. ‌تنها طرح‌هایی مورد پذیرش قرار خواهند گرفت که اولا در حوزه فناوری‌های همگرا و انبیک قرار گیرند. ثانیا نمونه اولیه آماده در دست داشته باشند.

ارزش بیت کوین برای اولین بار از سال 2020 به زیر 20 هزار دلار سقوط کرد
بخوانید

منبع خبر

نظرات بسته شده است.