مگر قرار بود “ترامپ” به جشنواره فجر بیاید؟

مگر قرار بود "ترامپ" به جشنواره فجر بیاید؟

در حالیکه پیش از این هیچ خبری درباره حضور فیلم تئاتر «من ترامپ نیستم» در جشنواره تئاتر فجر منتشر نشده، از سوی گروه اجرایی این نمایش اعلام شده که این فیلم تئاتر در جشنواره پخش نخواهد شد.

به گزارش ایسنا، فیلم تئاتر «من ترامپ نیستم» به تهیه کنندگی و کارگردانی رضا خرم چندی پیش بر سایت آمازون قرار گرفته است. این فیلم تئاتر به زبان انگلیسی ضبط شده و تا به حال هیچ خبری رسمی درباره پخش آن در ایران و همینطور جشنواره تئاتر فجر منتشر نشده است اما ناگهان روابط عمومی این پروژه در خبری اعلام کرده که قرار نیست این اثر در سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به نمایش دربیاید.

در پیگیری ایسنا از گروه سازنده این پروژه مشخص شد تنها دلیل انتشار این خبر پرسش‌هایی بوده که از آنان درباره احتمال پخش این فیلم تئاتر در جشنواره می‌شده است و آنان نیز بهتر دیده‌اند که در خبری رسمی اعلام کنند، چنین قصدی ندارند.

در خبری که از سوی روابط عمومی این فیلم تئاتر در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته، آمده است: «فیلم‌تئاتر «من ترامپ نیستم» در سی‌ونهمین دوره‌ی جشنواره تئاتر فجر شرکت نمی‌کند.

با تصمیم تهیه‌کننده و کارگردان فیلم‌تئاتر «من ترامپ نیستم»، این اثر به بخش مسابقه‌ی تله‌تئاتر سی‌ونهمین جشنواره‌ی تئاتر فجر ارائه نخواهد شد.

بر اساس این گزارش، رضا خرم، تهیه‌کننده و کارگردان فیلم تئاتر «من ترامپ نیستم» ضمن بیان این مطلب گفت: با توجه به استقبال جهانی از پخش این فیلم‌تئاتر در وب‌سایت جهانی آمازون، برخی انتظار داشتند تا این اثر را به جشنواره تئاتر فجر ارائه دهم، اما در آخرین برنامه‌ریزی برای پخش آن، تصمیم گرفتیم تا پخش این فیلم‌تئاتر به روند سابق خود، یعنی پخش آن در کشورهای دیگر ادامه دهد.

حمله به بازیکن پرسپولیس و بارانی که با باران آمد
بخوانید

وی در ادامه خاطرنشان کرد: دلیل خاصی برای شرکت ندادن این فیلم تئاتر در جشنواره‌ی تئاتر فجر دوره‌ی سی‌ونهم نداشتم و متقاضی به نمایش در نیامدن آن در این جشنواره هم به معنای رایزنی نکردن برای پخش اثر در ایران نیست.

خرم در پایان یادآور شد: همه‌ی تلاش‌مان این است که فیلم‌تئاتر «من ترامپ نیستم» را برای ترجمه زیرنویس به زبان‌های بین‌المللی پرمخاطب آماده کنیم تا پخش وسیع‌تری در وب‌سایت آمازون داشته باشد.

فیلم‌تئاتر «من ترامپ نیستم» نوشته‌ی علی محمدرحیمی با دراماتورژی بهزاد صدیقی و بازی رضا فیاضی، سیروس کهوری‌نژاد، سروش طاهری، وحید آقاپور، شهروز دل‌افکار، علی محمدرحیمی، رضا خرم و حورا پاکیزه‌دل و به تهیه‌کنندگی و کارگردانی رضا خرم در مهرماه سال جاری برای پخش در وب‌سایت جهانی آمازون به زبان انگلیسی تولید شد و مرجان گلزار طراحی صحنه و لباس و ماریا حاجی‌ها طراحی گریم آن را برعهده داشتند. »

شرایط کرونازده امسال، سبب شد سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر، بخشی را به تله‌تئاتر اختصاص بدهد.

انتهای پیام

منبع خبر

نظرات بسته شده است.