میزبانی نخستین روز سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر از ۱۵ نمایش

میزبانی نخستین روز سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر از ۱۵ نمایش

همزمان با نخستین روز برگزاری سی‌ونهمین جشنواره سراسری تئاتر فجر، امروز (شنبه ۱۱ بهمن‌ماه) مجموعه تئاترشهر، تئاتر مولوی، تماشاخانه ایرانشهر و تالار حافظ میزبان اجراهای صحنه‌ای آثار این دوره از جشنواره خواهند بود.

اجراهای صحنه‌ای

در مجموعه تئاترشهر،‌ نمایش «گرگاس‌ها یا روزبخیرآقای وزیر» به کارگردانی حمیدرضا نعیمی ساعت ۱۸ در تالار اصلی روی صحنه می‌رود. «ایوب‌خان» به کارگردانی امیر دژاکام ساعت ۱۷ در تالار چارسو اجرا می‌شود. تالار سایه در ساعت ۱۵ میزبان اجرای نمایش «برونسی» به کارگردانی مرتضی شاه‌کرم خواهد بود و «جوادیه(بیست‌متری)» به کارگردانی رضا بهرامی هم در ساعت ۱۷ در تالار قشقایی روی صحنه می‌رود.

در تئاتر مولوی و در ساعت ۱۵ نمایش «الف کاف شین» به کارگردانی روزبه حسینی اجرا می‌شود. تماشاخانه ایرانشهر هم در ۲ سالن ناظرزاده و سمندریان میزبان آثار این دوره از جشنواره است. در ساعت ۱۷ نمایش «خواهرم منم ایسمنه» به کارکردانی سعید یوسفی و علیرضا زارع در سالن ناظرزاده اجرا می‌شود. ساعت ۱۹ هم نمایش «اسموکینگ روم» به کارگردانی سعید زارعی در سالن سمندریان روی صحنه می‌رود.

تالار حافظ هم ساعت ۱۹ امروز میزبان نمایش «مختلفیم» به کارگردان آرمان شیرالی‌نژاد خواهد بود.

نمایش‌های خیابانی

در بخش نمایش‌های خیابانی و دیگرگونه‌ها، از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه تا ۱۸ و ۳۰ دقیقه در محوطه مقابل تالار وحدت به ترتیب نمایش‌های «مجلس حماسه‌خوانی نفر ششم»، «لبخند با طعم ماسک»، «خودم شروع می‌کنم»، «او پهلوان اکبره» و «به‌نام» اجرا می‌شود.

در محوطه آب‌نمای بازار بزرگ «ایران‌مال» هم در ۲ نوبت ۱۸ و ۳۰ دقیقه و ۱۹ نمایش های «مضحکه در مضحکه» و «لبخند با طعم ماسک» اجرا خواهد شد. «ایوان انتظار» مترو میدان ولیعصر (عج) هم امروز در ساعت ۱۱ میزبان اجرای نمایش «به‌نام» و پس از آن در ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه میزبان نمایش «او پهلوان‌اکبره» خواهد بود.

مبارزه با قاچاق کتاب شل گرفته شده!
بخوانید

دیگرگونه‌های اجرایی

نمایش «دموکراسی سفارشی» به کارگردانی میلاد جباری‌مولانا هم در بخش «دیگرگونه‌ها» امروز ۱۱ بهمن‌ماه در ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در باغ موزه قصر اجرا می‌شود. اجرای این نمایش تا ۱۹ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافرآستانه تا ۲۰ بهمن برگزار می شود. آدرس سایت جشنواره www.fitf.ir است.

منبع خبر

نظرات بسته شده است.