نباید کنگره شهدا را به عنوان برنامه نگاه کنیم

ایسنا/لرستان دبیر ستاد کنگره شهدای مرکز لرستان گفت: خرم‌آباد ۲۰۲۰ شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

ماشاءالله بازگیر در جلسه شورای اداری خرم‌آباد که هفتم بهمن ماه با دستور کار اتخاذ تصمیمات لازم برای برگزاری مراسم دهه مبارک فجر و کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستانی در فرمانداری خرم‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: خرم‌آباد ۲۰۲۰ شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

وی تاکید کرد: اقتدار، ابهت و امنیتی که پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی داشته‌ و داریم را مدیون شهدا هستیم.

بازگیر با بیان اینکه اقتدار جمهوری اسلامی ایران در دنیا زبانزد است، افزود: ما در راه انقلاب جانمان را نداده‌ایم ولی وظیفه داریم که برای پاسداشت شهدا با تمام توان کار کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد در ادامه گفت: این کنگره را نباید به عنوان برنامه نگاه کنیم و باید برنامه‌ریزی اینقدر زیبا و دقیق باشد که سال‌های سال آثار این کنگره را مردم ببینند.

وی با تاکید بر اینکه باید در راه شهدا کار کنیم، تصریح کرد: جوانان باید بدانند که شهدای ما چگونه شهید شدند و کدام نقاط در استان بمباران شدند و لرستانی‌ها در دفاع مقدس چه رشادت‌هایی داشتند.

بازگیر با بیان اینکه همه دستگاه‌ها برای برگزاری باشکوه این کنگره باید پای کار بیایند، افزود: ۲۰۲۰ شهید شوخی نیست و باید برای پاسداشت آن بزرگواران از هیچ تلاشی دربغ نکنیم.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد یادآور شد: شعار این کنگره "شهیدان افلاکی علمداران ظهور" است و چه زیباست که نام مبارک رزمندگان لرستان در جنگ نیز "حضرت ابوالفضل(ع)" بود و هر موقعی در جبهه‌ای نام ابوالفضل می‌آمد خدا را شاهد می‌گیرم یگان‌های بغل‌دستی قدرت پیدا می‌کردند و می‌گفتند ابوالفضل به کمک‌مان آمد.

پدر دوشهید دفاع مقدس به فرزندانش پیوست
بخوانید

انتهای پیام

منبع خبر

نظرات بسته شده است.