نصب هر گونه چادر در ساحل و بوستان‌های بندرعباس ممنوع است

نصب هر گونه چادر در ساحل و بوستان‌های بندرعباس ممنوع است

بندرعباس – فرماندار بندرعباس گفت: مردم شهرستان بندرعباس همچنان پروتکل های بهداشتی را رعایت و از دورهمی ها و حضور در تجمعات خودداری کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، عزیز اله کناری در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان بندرعباس، افزود: باید با جدیدت مصوبات ستاد کرونا پیگیری و انجام شود و اداراتی که در این امر کوتاهی کنند به دستگاه قضا معرفی خواهند شد.

وی اضافه کرد: همچنان هلال احمر و آتش نشانی در سطح ساحل، بازار و مکان‌های پرجمعیت شهر با سیستم صوتی رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم تجمعات غیر ضروری را به مردم اطلاع رسانی کنند تا شاهد جمعیت کمتری در سطح شهر خصوصاً محل‌های عمومی باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرعباس بیان کرد: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی که تأثیر مثبتی برای پیشگیری و کنترل بیماری کرونا داشته است در حال انجام است و مرکز بهداشت نیز همکاری‌های مستمر خود را همچنان با این طرح داشته باشد.

این مقام مسئول با تاکید تصریح کرد: افرادی که نتیجه آزمایش آنها مثبت شده است و بهداشت تشخص داده که باید در قرنطینه خانگی باشند در صورتی که از منزل خارج شوند و مشاهده شود افراد دیگری را آلوده کرده اند ضمن برخود قضائی جریمه نقدی خواهند شد.

فرماندار بندرعباس خاطرنشان کرد: نصب هر گونه چادر در ساحل و بوستانها ممنوع است و شهرداری با کمک انتظامی نظارت لازم را در این زمینه داشته باشد و همچنان ساحل سورو بسته خواهد ماند و جمع آوری معتادین متجاهر نیز الزامی است.

۶۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در خراسان جنوبی شناسایی شد
بخوانید

کناری بیان کرد: حوزه حمل و نقل زمینی، ریلی و هوایی نیز باید نظارت‌های لازم جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی بر آنها صورت گیرد و درب ورودی کلیه اماکن عمومی ماسک وجود داشته باشد تا افرادی که فاقد ماسک هستند خریداری کنند.

منبع خبر

نظرات بسته شده است.