وب سایت فرودگاه امام به حالت عادی بازگشت/ فرود پرواز ترکیش درج شد

وب سایت فرودگاه امام به حالت عادی بازگشت/ فرود پرواز ترکیش درج شد

وب سایت فرودگاه امام خمینی (ره) که بامداد امروز و در پی دایورت پرواز ترکیش ایر به فرودگاه باکو، از دسترس خارج شده بود، بار دیگر در دسترس قرار گرفت و لندینگ پرواز مذکور در تهران را درج کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، بامداد امروز یک فروند هواپیمایی ترکیش ایر با شماره ۸۷۴ که از استانبول به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) حرکت کرده و قرار بود ساعت ۱۲ نیمه شب گذشته در این فرودگاه به زمین بنشیند، با دایورت پرواز از سوی خلبان به فرودگاه آلترناتیو آن که باکو است، در این فرودگاه نشست.

به گفته مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری و فرودگاه امام خمینی (ره)، این پرواز به دلیل شرایط جوی به باکو دایورت شد و هیچ مشکل دیگری وجود نداشته است.

با این حال، در همان زمان وب سایت فرودگاه امام خمینی (ره) از دسترس خارج شد که در حال حاضر فعالیت این وب سایت به حالت عادی بازگشته و پرواز ترکیش ایر نیز که ساعت ۰۴:۳۰ بامداد امروز در فرودگاه امام خمینی (ره) به زمین نشسته بود، در این وب سایت درج شده است.

پرواز مذکور قرار است با شماره ۸۷۵، امروز تهران را به مقصد استانبول ترک کند؛ اما در لیست پروازهای خروجی فرودگاه امام خمینی (ره) فعلاً گنجانده نشده و معلوم نیست چه زمانی قرار است اقدام به مسافرگیری و بازگشت به استانبول کند.

این در حالی است که پرواز دیگر این شرکت هواپیمایی به شماره ۸۷۸ که ۰۵:۱۱ امروز وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شده بود، با شماره ۸۷۹ ساعت ۰۸:۴۲ صبح امروز تهران به را مقصد استانبول ترک کرد.

فعالیت صندوق پس انداز مسکن یکم متوقف شد
بخوانید

منبع خبر

نظرات بسته شده است.