پخش نسخه اصلاح رنگ‌ شده «مادر» از تلویزیون

شبکه نمایش نسخه اصلاح رنگ‌شده فیلم سینمایی «مادر» به کارگردانی و نویسندگی زنده‌یاد علی حاتمی را در جدول پخش این شبکه جانمایی کرده است. این فیلم چهارشنبه ـ ۱۵ بهمن ماه ـ ساعت ۱۹ از این شبکه پخش خواهد شد.

به گزارش ایسنا، شبکه نمایش به مناسبت آغاز دهه فجر در بخش صحنه گران به مرور آثار سینمای انقلاب اسلامی در این ایام می پردازد و در بخش ژانر منتخب هفتگی خود فیلم هایی با مضمون سالمندان را به روی آنتن می برد.

فیلم های ساعت ۱۳ شبکه نمایش در طول ایام الله دهه فجر با حال و هوای انقلاب اسلامی و منعطف با این ایام از روز یکشنبه ۱۲ تا ۱۷ بهمن ماه پخش خواهند شد که این فیلم ها عبارتند از: دژ سوق، زمانی برای ماندن، بن سای، روزنامه دیواری، دیوارهای یخی و تاراج.

در بخش ژانر منتخب شبکه نمایش فیلم های سینمایی با مضمون سالمندان از شنبه تا جمعه به ترتیب فیلم های: رانندگی برای خانم دیزی، باغبان، خانواده بی نظیر، پیرمرد غرغرو ، مادر(به مناسبت روز مادر)، عشق و خواستگاری ساعت ١٩ پخش می شوند.

این شبکه در بخش صحنه گران به مرور آثار سینمای انقلاب اسلامی می پردازد، فیلم های شیلات(با بازی درخشان و بیاد ماندنی داوود رشیدی)، خبر چین، روز سوم، تبعیدی ها، میهمانی خصوصی، دیده بان و ماجرای نیمروز از جمله آثاری هستند که با آغاز دهه فجر از شنبه تا جمعه ساعت ۲۱ پخش خواهند شد.

در بخش فیلم های جذاب شبکه نمایش فیلم های مدافعین شهر، وال استریت:پول هرگز نمی خوابد، قتل در قطار سریع السیر شرق، مارسی، شبح و ظلمت، رودخانه ویند و افشاگر از اول هفته تا پایان هفته ساعت ۲۳ به روی آنتن می روند.

پخش تلویزیونی فیلم‌های برتر جشنواره فجر قبل از اکران
بخوانید

فیلم های کلاسیک این شبکه نیز به ترتیب فیلم های: شبکه، اولاد، دستبرد ۱، دستبرد۲، سر بزنگاه، تعطیلات در زوید کوت و دستور کار پنان هستند که از شنبه تا جمعه ساعت یک بامداد پخش خواهد شد.

انتهای پیام

منبع خبر

نظرات بسته شده است.