پیام نیروی انتظامی به مناسبت آغاز دهه فجر

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پیامی ۱۲ بهمن ماه – آغاز دهه فجر و سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی- را گرامی داشت.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، در پیام ناجا آمده است: «ایام الله دهه فجر و سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی، یادآور رشادت ها، ایثارگری ها و ایستادگی مقتدرانه ملت قهرمان و شهید پرور ایران اسلامی در برابر اقدامات مذبوحانه استبداد ستم شاهی و قدرت های پوشالی جهان است. این حماسه جاوید و ماندگار با راهبری های رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) امید و خودباوری را برای آزادیخواهان به ارمغان آورد و فریاد عدالت طلبی جمهوری اسلامی ایران را به گوش جهانیان رساند.

این انقلاب شکوهمند و غرورآفرین ریشه در عقاید عاشورایی‌ دارد و آنچه انقلاب اسلامی ایران را از سایر انقلاب ها متمایز می کند. نقش تاثیرگذار مقام عظمای ولایت، حضرت امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" است که با روشنگری و بصیرت از اهداف و آرمان های والای انقلاب صیانت کردند و امروز به برکت هدایت های حکیمانه ایشان، انقلاب اسلامی و حقیقت "بیداری اسلامی" در سراسر جهان به عنوان نهضتی امیدبخش در جریان است.»

در ادامه این پیام می خوانید: «امروز جوانان رشید ایران اسلامی با وحدت، بصیرت، یکپارچگی، تفکر مقاومت و تبعیت محض از رهبری های پیامبرگونه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" در راستای محقق کردن بیانیه گام دوم و تبیین دقیق دستاوردهای انقلاب اسلامی در تمامی عرصه ها تلاش می کنند. ملت شهیدپرور ایران اسلامی با تاسی به شهیدان والامقام و معزز خصوصا سردار رشید اسلام حاج "قاسم سلیمانی" و شهید "محسن فخری زاده" و رویش و خیزش هایی که به فضل الهی در مکتب شهید سلیمانی حاصل خواهد شد، پوزه تمامی مستکبران و در راس آن ها آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی به ویژه آل سعود و بدخواهان این نظام را به خاک مالیده و توطئه آنها را نقش بر آب خواهند کرد.

حریق مرگبار بر اثر انفجار پودر سیب زمینی در غرب سنگاپور
بخوانید

یقین داریم آنچه استکبار جهانی در دروان سخت، پاندمی و اپیدمی ویروس کرونا و افزایش و گسترش تحریم های ظالمانه حتی در زمینه دارویی و بهداشت و درمان بر ملت بزرگ ایران تحمیل کرد، به دست جوانان نخبه ایران تبدیل به فرصت شده و کما فی السابق روسیاهی برای آنها به بار خواهد آورد و این حاصل اعتماد به نفس ملتی است که امامین انقلاب اسلامی برای این امت به ارمغان آورده و شهیدانی چون سردار "سلیمانی" و "فخری زاده" آن را ترویج کردند.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن پاسداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهیدان تاریخ ساز انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر به محضر مقام عظمای ولایت امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" و ملت انقلابی، شریف و شهیدپرور ایران اسلامی اعلام می دارد: کارکنان جان برکف، غیور و دلاور نیروی انتظامی تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا، با روحیه جهادی و انقلابی بیش از هر زمان دیگری آماده پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمان های ارزشمند امام راحل هستند و در برقراری نظم و امنیت و تداوم آن در جامعه لحظه ای درنگ نخواهند کرد.»

انتهای پیام

منبع خبر

نظرات بسته شده است.