پیشرفت‌های کشور مرهون درایت و کاردانی رهبر انقلاب است

پیشرفت‌های کشور مرهون درایت و کاردانی رهبر انقلاب است

حجت‌الاسلام والمسلمین جواد مجتهد شبستری در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به اظهارات اخیر آیت الله محمود امجد گفت: درخصوص صحبت‌های آقای امجد، ۳ نکته قابل توجه است. نخست اینکه وی روح‌الله زم را شهید و مظلوم خوانده و از وی تجلیل کرده است. جای تعجب دارد که چگونه می‌توان کسی که خود به ارتباط با سرویس‌های امنیتی، رژیم صهیونیستی، آمریکا، دواعش و حامیان آنها و به همراهی با سازمان سیا و موساد اعتراف کرده، شهید نامیده شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با غیرقابل دفاع خواندن حمایت از چنین فردی افزود: روح‌الله زم به اعتراف خود دستش به خون انسان‌های بی‌گناه آلوده است. وی فردی بود که محل تردد شهید سپهبد قاسم سلیمانی در سوریه را به دشمن اعلام کرد و به این شهید محبوب دل ملت ایران و به وجود مقدس حضرت ولی‌عصر عجل‌الله اهانت کرده، عزاداری امام حسین (ع) را مسخره کرده و به راهپیمایی اربعین توهین و دعوت به آشوب کرده است.

مجتهدشبستری با بیان اینکه زم، ساخت مواد منفجره برای استفاده در شورش‌های خیابانی را آموزش داده و دست به جعل و انتشار شایعات و اخبار بی‌اساس و کذب زده است، تصریح کرد: با این همه جرم و جنایت در کارنامه روح‌الله زم چگونه می‌شود وی را به عنوان یک مظلوم و یک شهید قلمداد کرد.

وی با اشاره به هتک حرمت به ساحت رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: کسی که از آن انسان فاسد و مفسد اینگونه تمجید می‌کند، باید هم چهره نورانی رهبر انقلاب اسلامی را اینگونه مخدوش و به ایشان هتک حرمت کند.

ثبت‌نام نهایی ۸۸ داوطلب برای دستیابی به ۶ کرسی خالی مجلس خبرگان رهبری
بخوانید

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری افزود: همه پیشرفت‌هایی که ما در کشور داشته‌ایم مرهون درایت و کاردانی مسئولین نظام و در راس آنها امام راحل و رهبر انقلاب است.

مجتهدشبستری عنوان کرد: در صحبت‌های آقای امجد موضوعی که دعوت به خدا و دعوت به حق کرده باشد دیده نمی‌شود اینگونه سخنان، سخنان انحرافی است و دعوت به شیطان و انحراف می‌کند.

وی یادآور شد: چگونه می‌شود کسی که سال‌ها مردم را به تهذیب نفس دعوت می‌کرده، امروز خود اسیر هوا و هوس می‌شود و به چهره‌های برجسته‌ دینی که منتخب مردم هستند اهانت می‌کند. در سخنان ایشان یک کلمه‌ای که توطئه‌های آمریکا، رژیم صهیونیستی و دشمنان این ملت را محکوم کند وجود ندارد که این جای بسیار تعجب و شگفتی دارد.

منبع خبر

نظرات بسته شده است.