کار زنان در دفاع مقدس تثبیت‌کننده و حقانیت راه شهدا بود

ایسنا/لرستان سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد گفت: کار زنان در دفاع مقدس تثبیت‌کننده و حقانیت راه شهدا بود.

احمد گودرزیان در جلسه کارگروه امور بانوان بروجرد که امروز پنجم بهمن‌ماه در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: کار زنان در دفاع مقدس تثبیت‌کننده و حقانیت راه شهدا بود کاری که حضرت زینب (س) با اسارتش در زنده نگاه‌داشتن فرهنگ عاشورایی انجام داد.

وی تصریح کرد: بانوان در طول هشت سال جنگ تحمیلی، نقش بی‌بدیل علم‌داری اسلام را داشته‌اند که باید این نقش به نسل جوان و نوجوان شناسانده شود.

سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد با اشاره به ایام دهه فجر، افزود: حضور و مشارکت بانوان در برگزاری برنامه‌های مختلف ایام دهه فجر همانند سال‌های گذشته می‌تواند مسئولان را در پیشبرد برنامه‌ها کمک کنند.

گودرزیان با اشاره به احداث بازارچه خانگی، اضافه کرد: برای راه‌اندازی بازارچه خانگی اقدامات لازم انجام شده که امیدواریم این مهم هرچه زودتر عملیاتی شود.

وی با اشاره به انتخابات، بیان کرد: قشر بانوان جامعه که بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی را بر عهده دارند می‌تواند در انتخابات هم مثمر ثمر باشد.

سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد ادامه داد: حضور فعال و مشارکت گسترده مردم در انتخابات ۱۴۰۰ سرمایه‌ای مهم و مؤثر برای پیشبرد توسعه ملی و تحقق اهداف کشور است.

انتهای پیام

منبع خبر

لزوم حفظ سهم تاریخ انقلاب در اِلمان‌های شهری
بخوانید

نظرات بسته شده است.