کشف ۴۸۹ میلیارد ریال کالای قاچاق

جانشین رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف ۴۸۹ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق و دستگیری ۱۷ متهم طی هفته گذشته در کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا سردار سهراب بهرامی افزود: با اقدامات تخصصی و تلاش های شبانه روزی مأموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز طی هفته گذشته، انواع کالای قاچاق، شامل لوازم خانگی، لوازم آرایشی و بهداشتی، پارچه و پوشاک خارجی، ارز، لوازم برقی، لوازم التحریر، لوازم یدکی، پودر بدنسازی، ذرت، شیرخشک صنعتی و کالای ممنوعه در کشور کشف شد.

وی افزود: کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه را ۴۸۹ میلیارد ریال برآورد کردند. در این رابطه ۱۷ متهم دستگیر و پس ار تشکیل پرونده به مراجع قضائی و کالاهای مکشوفه نیز به سازمان جمع آوری اموال تملیکی تحویل شدند.

جانشین رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا با اشاره به فرامین مقام معظم رهبری گفت: در حوزه قاچاق کالا و ارز کماکان برخورد قاطعانه با دانه درشت ها در دستور کار این پلیس قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، بهرامی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی خوب هموطنان با پلیس، از آنان خواست در صورت مشاهده هرگونه جرایم اقتصادی، قاچاق کالا و ارز موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام

منبع خبر

جزییات آبگرفتگی وسیلاب درشهرستان های استان تهران طی بارش های اخیر/هنوزمیزان خسارت هابرآورد نشده
بخوانید

نظرات بسته شده است.