کنترل از راه‌دور UWW بر سالنهای مسابقات کشتی

کنترل از راه‌دور UWW بر سالنهای مسابقات کشتی

اتحادیه‌ جهانی ‌کشتی ابزارهای آنلاین جدیدی را برای فدراسیون‌های ملی و برگزارکننده مسابقات راه‌اندازی کرده است.

خبرورزشی/ کشتی؛ دپارتمان‌ورزش اتحادیه‌جهانی‌کشتی با همکاری مگافون لایو راهنمای جامعی برای کسانی که به‌دنبال برگزاری مسابقات کشتی هستند ایجاد کرده است.

اتحادیه‌جهانی اعلام کرد: طی چندسال گذشته با افزایش حرفه‌ای شدن رقابت‌های بین‌المللی کشتی و بالا رفتن تماشاگران، ذینفعان و سازمان‌دهندگان مسابقات دستورالعمل‌های ثابت و مشخصی را برای برگزاری مسابقات درخواست کرده‌اند. براین‌اساس کتاب راهنمای به روز شده‌ای آماده دسترسی قرار گرفته که درآن به‌راحتی مکان و شرایط همه ملزومات برگزاری مسابقات از جمله جدول امتیازات، جانمایی میزهای سالن، دوربین‌های تلویزیونی، تریبون، سکوی اهدای مدال و سایر موارد را می‌توان مشاهده کرد.

ژان دانیل مدیر دپارتمان‌ورزشی اتحادیه‌جهانی دراین‌باره گفت: ما بسیار افتخار می‌کنیم این ابزار جدید را به همه فدراسیون‌های‌ ملی و همچنین برگزارکنندگان مسابقات ارائه می‌کنیم. با چنین اسناد و مدارک دقیق، آماده‌سازی سالن مسابقات به‌راحتی کنترل می‌شود و رعایت الزامات اتحادیه‌جهانی نیز راحت‌تر دنبال می‌شود.

نناد لالوویچ رئیس اتحادیه‌جهانی‌کشتی نیز پیرامون این تصمیم گفت: ما در شش سال گذشته سرمایه‌گذاری فراوانی را در ارائه ورزش کشتی انجام داده‌ایم و یک بخش اساسی آن مربوط به جزئیات سالن مسابقات و چیدمان آن است. این اسناد برای یکپارچه شدن برگزاری مسابقات در همه دنیا است و ما می‌خواستیم که کل جامعه کشتی دنیا از آن بهره‌مند شوند.

منبع خبر

جراحی آشیل پای رییس فدراسیون کشتی
بخوانید

نظرات بسته شده است.