یحیی گل محمدی ۵۰۰ میلیون تومان پاداش گرفت و اعتراض کرد!

مدیرعامل اسبق پرسپولیس مدعی شد یحیی گل‌محمدی بابت ۷ بازی مرحله گروهی منطقه غرب آسیا مبلغی حدود ۵۰۰ میلیون تومان پاداش گرفته است.

خبرورزشی/ لیگ قهرمانان آسیا؛ مهدی رسول‌پناه دربخشی از نامه سرگشاده خودش مدعی شد: «آقای گل‌محمدی! مدارک و شواهد موجود حکایت از آن دارد که صد درصد قرارداد سال قبل به علاوه تمامی آپشن‌های آن را بدون کم و کسر گرفته‌اید. مازاد بر آن، بابت بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا بابت تک‌تک بازی‌ها، پاداش جداگانه و به روز دریافت کرده‌اید که رقمی نزدیک به ۵۰۰ میلیون تومان می‌شود. اما قبل از رفتن به فینال اصرار به تعیین پاداش نایب‌قهرمانی داشتید که با مخالفت باشگاه روبه‌رو شد. چرا؟ اولاً‌ هدف پرسپولیس قهرمانی بود. ثانیاً‌ پاداش رسیدن به این مرحله را حتی بیشتر از قرارداد خود گرفته بودید، وقتی مطمئن شدید دیگر بابت یک بازی پاداش مضاعفی نمی‌گیرید، شروع به بهانه جویی کردید!»

حالا یکی از مصاحبه‌های یحیی گل‌محمدی پس از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا را بخوانید: «پس از فینال آسیا به دلیل مشکلاتی که وجود داشت یک مقداری تیم به امان خود رها شده بود و عملاً به آن رسیدگی نمی‌شد؛ متأسفانه با مشکلاتی مواجه شدیم اما اجازه ندادیم این کمبودها و مشکلات رسانه‌ای شود، چراکه تیم پرسپولیس نیاز به آرامش داشت. به طور کلی ما و بسیاری از بازیکنان سعی کردیم در قبال تنش‌های آزاردهنده که ایجاد شده بود هم صبر پیشه کنیم و حرفی نزنیم تا آرامش تیم بیش از پیش تحت تأثیر اتفاقات بیرونی و حاشیه‌ای قرار نگیرد. هرچند این مسئله بسیار بسیار سخت بود اما سعی کردیم با خودمان کنار بیاییم و برای پرسپولیس و سربلندی هواداران هم که شده از طرح برخی مسائل صرف‌نظر کرده و کاری کنیم که در نهایت تیم بتواند با آرامش بیشتری تمرین کند. به هر حال مشکلاتی ایجاد شده و حرف‌هایی بیان شده و حتی بی‌احترامی‌هایی صورت گرفت. اکنون هیچ تمایلی به صحبت درباره این حواشی ندارم و نمی‌خواهم درباره خودم هم صحبت کنم اما وظیفه خود می‌دانم درباره بازیکنان تیم مسائلی را بگویم و از آنها به نوبه خود تقدیر کنم. بازیکنان فصل گذشته مطالباتی از قرارداد و آپشن‌ها دارند که به‌رغم قول‌هایی که داده شده بود تحقق نیافت و بابت فصل جدید ریالی دریافت نکرده‌اند. بازیکنان جدید هم به جز یکی، دو نفر مابقی هنوز هیچ دریافتی نداشته‌اند و تلاش آنها با تمام وجود در تمرینات بدون طرح موضوعی در رسانه‌ها واقعاً قابل تحسین است.»

درخواست پرسپولیسی‌ها برای امکانات بهتر/ کمبود ماسک و مواد ضدعفونی در هتل
بخوانید

حق با کیست؟ آیا یحیی گل‌محمدی بابت ۷ بازی مرحله گروهی منطقه غرب آسیا مبلغی حدود ۵۰۰ میلیون تومان پاداش گرفته است؟ پس چرا سرمربی پرسپولیس که به قول رسول‌پناه آپشن و مطالبات فصل گذشته خودش به علاوه ۵۰۰ میلیون تومان پاداش دریافت کرده است آنقدر شاکی بود و اعتراض کرد؟! در این رابطه فقط می‌توان قضاوت را به مردم سپرد.

منبع خبر

نظرات بسته شده است.