یدالله محبی: هرکس المپیکی شد، دعا کنیم با مدال برگردد

یدالله محبی: هرکس المپیکی شد، دعا کنیم با مدال برگردد

یدالله محبی این روزها در کرمانشاه زیر نظر عموهایش تمرین می‌کند تا با رفع ضعف‌هایش برای انتخابی آماده شود.

خبرورزشی/ مهدی شیروانی؛ یداله محبی ملی‌پوش ۱۲۵کیلوی کرمانشاهی، در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ موفق به کسب سهمیه المپیک برای کشورمان شد. در دو مرحله اردوی قبلی تیم‌ملی و مرحله سوم که الان درحال انجام است، دعوت نشده ولی غلامرضا محمدی سرمربی تیم‌ملی در گفتگوهای اخیرش حضور او و پرویز هادی در اردوی تیم‌ملی را بلامانع دانست. درهمین رابطه با شیروان به گفتگو نشستیم که محبی به خبرورزشی گفت:

* در موضوع کرونا، تعطیلی باشگاهها و نداشتن تمرین مناسب باعث شد تا از کشتی و آمادگی مناسب دور شدم. مصدومیت قدیمی و کهنه زانویم هم باعث شد تا شرایط خوبی برای شرکت درانتخابی نداشته باشم.

* به‌رغم مصدومیتی که داشتم و به احترام تصمیم کادرفنی در انتخابی کشتی گرفتم. بعد از کشتی اول پزشک گفت اصلا همان کشتی اول را هم نباید کشتی می‌گرفتم و مجبور شدم که دیگر ادامه ندهم.

* دور رفت لیگ کشتی هم چندان خوب نبودم ولی با تمریناتی که در شمال با آقایان تقوی و کادرفنی تیم قائمشهر داشتیم به شرایط بهتری رسیدم و دور برگشت خیلی بهتر کشتی گرفتم، الان هم الحمدالله وضعیتم بد نیست و دارم برای رسیدن به شرایط مطلوب تمرین می‌کنم.

* با تمریناتی که در کرمانشاه انجام می‌دهم، امیدوارم تا انتخابی بتوانم خودم را به شرایط مناسب برسانم و برای رسیدن به دوبنده تیم‌ملی اعزامی به المپیک، کشتی‌های بهتری بگیرم.

* در کرمانشاه زیرنظر عموهایم تمرین می‌کنم. بیشتر به فکر برطرف کردن نقطه ضعفهایم هستم و دارم روی آنها کار می‌کنم تا انشاءالله بتوانم در انتخابی بهتر نتیجه بگیرم.

دعا برای سلامتی نوجوان کشتی‌گیر
بخوانید

* از سال ۲۰۱۷ دائم در اردو بودم و به مسابقات متعددی هم اعزام شده‌ام. فکر می‌کنم از نظر تجربه اردویی مشکلی ندارم و بیشتر باید ضعفهایم را برطرف کنم.

* از آقایان علامرضا محمدی و محسن کاوه خیلی ممنون و سپاسگزارم، لطف کردند و گفتند برای حضور در اردو هیچ مشکل یا محدودیتی ندارم. امیدوارم بتوانم با تمرینات بهتر و بیشتر، به حسن اعتماد این عزیزان پاسخ مناسبی بدهم و در انتخابی خوب کشتی بگیرم و توقعات را برآورده سازم.

* خدا را شکر در سنگین‌وزن سهمیه گرفته‌ایم و دیگر نیازی به حضور در گزینشی نیست. فکر می‌کنم چون امین طاهری در انتخابی اول شده، ملی‌پوش کشورمان در قهرمانی‌آسیا باشد و کسی را نیز به گزینشی نمی‌فرستیم.

* امیدوارم بعداز این‌که انتخابی تیم‌ملی برای المپیک برگزار شد، هرکسی انتخاب و معرفی شد، بقیه نفرات به او انرژی مثبت بدهند و برای موفقیتش در المپیک دعا کنند تا بتواند پرچم کشورمان را در المپیک بالا ببرد.

منبع خبر

نظرات بسته شده است.