یکهزار واحد مسکونی برای ایثارگران مازندران ساخته می‌شود

یکهزار واحد مسکونی برای ایثارگران مازندران ساخته می‌شود

به گزارش ایرنا ، بر اساس این تفاهمنامه ، واحدهای مسکونی مورد نیاز جانبازان و ایثارگران در شهرهای مرزن آباد ، نور و بهشهر با تسهیلات قرض الحسنه ای چهار درصدی ساخته می شود.
بر اساس آمارهای رسمی ، حدود ۲ هزار جانباز و ایثارگر استان مازندران فاقد مسکن هستند که با این تفاهمنامه نیاز حدود ۵۰ درصد از آنها تامین می شود.
همچنین در این نشست تفاهمنامه ایجاد سه هزار شغل در بخش دولتی و خصوصی برای سه هزار نفر از فرزندان جانبازان و ایثارگران مازندران در مدت ۳۶ ماه به امضاء رسید.

طبق گزارش های رسمی هم اکنون حدود ۶ هزار نفر از فرزندان جانبازان و ایثارگران مازندران با مدارک تحصیلی مختلف جویای کار هستند.
استان مازندران در هشت سال دفاع مقدس بیش از ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید، ۳۲ هزار و ۹۰۳ جانباز و ایثارگر و ۲ هزار و ۳۶۵ آزاده تقدیم انقلاب اسلامی کرد.
سعید اوحدی معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و ایثارگران انقلاب اسلامی کشور صبح امروز به استان مازندران سفر کرد .
ادای احترام به شهدای هشت سال دفاع مقدس در گلزار شهدای ملامجدالدین ساری ، دیدار با مادر شهید حمزه علی گردشگری از شهدای نیروی زمینی ارتش، دیدار با جانباز ۴۰ درصدی جمع الله تور سوادکوهی و آزاده و جانباز ۷۰ درصد ایوب عبادی زاده از جمله برنامه های معاون رییس جمهوری در این سفر بود.

منبع خبر

روحانی: عدالت از مهمترین اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی است
بخوانید

نظرات بسته شده است.