۱۷۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۸ نفر

۱۷۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۸ نفر

اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۷۰ بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شناسایی شده‌اند.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز منطقه کاشان اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر یک هزار و ۹۷ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند.

وی با بیان اینکه از این مراجعه کنندگان ۱۷۰ بیمار قطعی کرونا شناسایی شده است، ابراز داشت: ۶۵ نفر از این بیماران جدید شناسایی شده در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تعداد بیماران بهبود یافته کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه را ۴۷ نفر اعلام کرد و گفت: همچنین در این بازه زمانی ۸ بیمار مشکوک به کرونا در این مراکز جان باخته‌اند که تست پنج نفر از آنها مثبت کرونا بوده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۳۸۰ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند، ابراز داشت: از این تعداد ۶۷ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

منبع خبر

چرخش کرونا در میدان تاریخی کرمان/ ۱۸ مبتلا در یک مراسم عروسی
بخوانید

نظرات بسته شده است.