۳ عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال، رأی به تحریم فوتبال برتر دادند 

۳ عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال، رأی به تحریم فوتبال برتر دادند

خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که سه نفر از اعضای هیئت‌مدیره باشگاه استقلال با پیشنهاد تحریم فوتبال برتر موافقت کردند.

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای در آستانه جدال با سایپا برنامه فوتبال برتر را تحریم کرده و ضمن انتقاد از عدم برخورد یکسان این برنامه با مشکلات مدیریتی همه تیم‌های لیگ برتری، مدعی شد تا زمانی که رویه فوق تغییر نکند، مدیران، مربیان و بازیکنان استقلال در برنامه فوتبال برتر حضور پیدا نخواهند کرد. این تصمیم میان اعضای هیئت مدیره اتخاذ شده و به مدیرعامل ابلاغ شد تا به سوژه جالبی میان هواداران و رسانه‌ها بدل شود. در همین خصوص اطلاعات جالبی به دست‌مان رسید که آگاهی از آنها می‌تواند جذاب باشد.

موافقت ۳ نفره
از قرار معلوم ناراحتی مدیران باشگاه استقلال بود که سیاست‌های اتخاذ شده توسط برنامه فوتبال برتر مسئله خلق‌الساعه نبوده و آنها حداقل از دو هفته قبل با رویه مورد نظر مشکل داشتند به همین خاطر سرانجام قرار شد تصمیم مهمی پیرامون آن اتخاذ شود و خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که سه نفر از اعضای هیئت‌مدیره باشگاه استقلال با پیشنهاد تحریم فوتبال برتر موافقت کردند. این مسئله پس از تصویب به اطلاع احمد مددی هم رسید تا کارهای اداری مربوط به اعلام رسمی آن را صورت بدهد البته بدیهی است مدیرعامل استقلال از قبل تا حدی در جریان ماجرا بوده است.

عدم مخالفت رئیس
کاملاً بدیهی است چنین مسائل مهمی حتماً قبل از تصویب با رئیس هیئت‌مدیره در میان گذاشته خواهد شد و نظر این شخص در اتخاذ سیاست‌های راهبردی مورد نظر نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند. از قرار معلوم، اسماعیل خلیل‌زاده مخالفت جدی با تنظیم برنامه فوتبال برتر نداشت و همین مسئله موجب شد باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای رسمی نظر نهایی خود پیرامون عدم همکاری با برنامه مورد نظر را اعلام کند.

دعوای پرسپولیس و استقلال به چاه نفت کشیده شد!
بخوانید

منبع خبر

نظرات بسته شده است.